Osnovna šola Pesnica

Strokovni delavci razredne stopnje.

IME IN PRIIMEK RAZREDNIK POGOVORNE URE UČI PREDMET
Mateja Matišič 1.a Četrtek, 12.00 – 12.45 1.a, ISP
Marjeta Colnarič 1.b Torek, 12.00 – 12.45 1.a, JUV
Božena Arnejčič 2.a Ponedeljek, 10.00 – 10.45 2.a
Lea Rumež 3.a Četrtek, 12.50 – 13.35 3.a
Dušanka Kolarič 4.a Torek, 10.00 – 10.45 4.a
Vesna Bračko 5.a Petek, 8.50 – 9.35 5.a
Janja Marolt Dvoršak Ponedeljek, 12.00 – 12.45 OPB, GOS, MATm v 5.r
Mihaela Fike Torek, 10.00 – 10.45 OPB
Tadeja Vraber Torek, 11.10 – 11.55 LUM v 4. r., 5. r., OPB
Mojca Polše Ponedeljek, 10.45 – 11.10 NŠP, OPB
Matej Lubej Četrtek, 10.00 – 10.45 NŠP, OPB
Suzana Majhenič Petek, 10.00 – 10.45 NRA
Alenka Golija Ponedeljek, 11.10. – 11.55 GUM v 5. r., OPZ
Karla Golež OPB
Matija Žlender RAP

Osnovna šola Pesnica

Strokovni delavci predmetne stopnje.

IME IN PRIIMEK RAZREDNIK POGOVORNE URE UČI PREDMET
Gordana Rubelj 6.a Torek, 11.10 – 11.55 ZGO, GEO, ISP
Mihaela Fike 6.b Torek, 10.00 – 10.45 SLJ, BIO, SPH, ŠNO, ISP
Gordana Rodinger 7.a Petek, 7.10 – 7.55 SLJ, ZGO
Lea Bačnik 7.b Petek, 11.10 – 11.55 N1A, TJA
Mojca Hrastnik 8.a Torek, 8.50 – 9.35 NAR, BIO, KEM, POK
Tatjana Dvoršak 8.b Ponedeljek, 12.00 – 12.45 SLJ, DKE, FIJ, ISP, JUV
Maja Milivojević 9.a Ponedeljek, 11.10 – 11.55 TJA, DKE
Suzana Herič 9.b Petek, 10.00 – 10.45 TIT, GEO, ROM
Tadeja Vraber Torek, 11.10 – 11.55 LUM, LS1, LS2, LS3, FV2
Nataša Brlič Četrtek, 12.00 – 12.45 MAT, ŠHO
Mojca Polše Ponedeljek, 10.45 – 11.10 ŠPO, ŠSP, ŠZZ
Slavica Velički Torek, 12.00 – 12.45 MAT, FIZ, DIP, ZVE
Alenka Golija Ponedeljek, 11.10. – 11.55 GUM, OPZ, MPZ
Martina Rojs TJA
Marija Čep Četrtek,  8.00 – 8.45 MAT, TIT, pomočnica ravnatelja
Karla Golež NI1, NI2
Matej Lubej ŠPO, OPB
Marjetka Kocijančič Torek, 11.10 – 11.55 DSP
Veronika Benda-Vogrinec Četrtek, 12.50 – 13.35 DSP, ISP
Matija Žlender Projekt RAP
Vanja Jurič Zunanja izvajalka DSP (logopedinja)
Meta Hunjet Psihologinja
Urška Ivančič Četrtek, 7.10 – 7.55 Specialna pedagoginja

Osnovna šola Pernica

Strokovni delavci razredne stopnje.

IME IN PRIIMEK RAZREDNIK POGOVORNE URE UČI PREDMET
Simona Knehtl 1.c Torek, 12.00 – 12.45 1.c, OPB
Lea Vernik 2.b Sreda, 12.00 – 12.45 2.b, OPB
Marjetka Vaupotič 3.b Petek, 10.00 – 10.45 3.b, OPB
Andreja Fliser 4.b Torek, 11.10 – 11.55 4.b, OPB
Zdenka Tobias 5.b Sreda, 11.10 – 11.55 5.c, OPB
Tjaša Rakuša Torek, 11.10 – 11.55 OPB 1
Tamara Rakovič Torek, 12.00 – 12.45 OPB 2
Prilagodi izgled strani
Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.