Avtobusni prevozi v zimskih razmerah.

Spoštovani starši!

Zadnje dni je bila cesta na določenih mestih poledenela ali zasnežena, tako da dostop z avtobusi na nekatere postaje ni bil mogoč in varen. Žal posledično tudi nismo mogli pripeljati vseh otrok v šolo, za kar se iskreno opravičujemo, ampak tudi mi ne moremo nič proti višji sili. Verjetno pa se vsi strinjamo, da je varnost otrok na prvem mestu.

Naprošamo pa, da v bodoče, če bodo razmere (poledica, sneg,…) onemogočale varen prihod avtobusa na določene postaje, otroci po 15 minutah čakanja (od dogovorjenega prihoda avtobusa) odidejo domov oziroma v takšnih razmerah starši poskušajo najti rešitev za prevoz otrok v šolo.

Za dodatna pojasnila sem vam na voljo Uroš 041 555 170.

Hvala za razumevanje.

Lepo pozdravljeni,